';
Preloader logo
``Att vara en del av Melius ger trygghet och glädje för oss och vår son``
Vår Vision

Melius assistans har tillstånd att bedriva verksamhet inom personlig assistans. Kraven och förväntningarna för att behålla tillståndet är höga och vår ambition är att överträffa dem för att förbättra vardagen för våra kunder och driva en verksamhet mot ständig utveckling och förbättring. Vår vision är att leva upp till vårt företagsnamn Melius, som betyder bättre på latin. Melius har tre värdeord som symboliserar fundamentet för vår organisation

Vårt Fantastiska Team
Diar Mokri

Chefsjurist

08-128 391 04
diar@meliusassistans.se

Peder Lundberg

Kundansvarig

072-208 38 36
peder@meliusassistans.se

Simon Tekin

Verksamhetsansvarig

08-128 391 02
simon@meliusassistans.se

Garo Bedros

Kund- & IT-Ansvarig

08-128 391 03
garo@meliusassistans.se

Patrik Freiij
Sabri Bebyrro

Ekonomiassistent

08-128 391 00
sabri@meliusassistans.se

Mike Bachir

Kund- & löneansvarig

08-128 391 06
mike@meliusassistans.se

Jerja Bedros

Marknadsansvarig

08-128 391 01
jerja@meliusassistans.se